Priedai kompiuteriams

1. Big Keys LX didelio šrifto klaviatūra


Standartinio dydžio QWERTY klaviatūra turi didelius, 2.5 cm2 klavišus. BigKeys turi visus skyrybos ženklus ir funkcinius klavišus. Suderinama su PC ir "Mac

Plačiau apie Big Keys LX didelio šrifto klaviatūra... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Big Keys LX didelio šrifto klaviatūra
 

2. Didelių klavišų LX Rigid klaviatūros apsauga


BigKeys LX Keyguard - skaidri, standi, iš lengvo plastiko pagaminta spec. klaviatūros apsauga žmonėms su rankų negalia. Klaviatūros apsauga lengvai uždedama ant BigKeys klaviatūros ir padeda stabilizuoti pirštų darbo paviršių. Leidžia vartotojui kitą ranką laikyti padėtą ant klaviatūros.

Didelių klavišų LX Rigid klaviatūros apsauga
 

3. Padidinta skaičių klaviatūra


Chester skaičių klaviatūra. Turi padidintus 2.5 cm2, didelio kontrasto skaičių klavišus

Padidinta skaičių klaviatūra
 

4. Keys-U-See silpnaregiams

Tai kompiuterinės klaviatūros, pritaikytos silpnaregiams.

Šios klaviatūros sukurtos specialiai silpnaregiams. Itin tinka tiems, kurie turi glaukomą, katarakta, geltonosios dėmės degeneracija, diabetinę retinopatiją, ar vyresnio amžiaus sukeltą akių nusilpimą. Klaviatūros išsiskiria tuo, kad užrašai ant klavišų yra itin dideli ir paryškinti. Galima rinktis tinkamiausią klaviatūros spalvą.

Plačiau apie Keys-U-See silpnaregiams ... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Keys-U-See silpnaregiams
 

5. Keys-U-See vaikams

Tai klaviatūra su skirtingų spalvų klavišais, pritaikyta silpnai matantiems ar tiesiog besimokantiems dirbti kompiuteriu vaikams.

Ši klaviatūra, skirta vaikams, palengvina mokymąsi dirbti kompiuteriu. Standartinio dydžio klaviatūroje skirtingomis spalvomis išskirtos balsės, priebalsės, skaičiai ir skyrybos ženklai. Kiekvienas mygtukas yra pažymėtas didesniu, nei įprasta šriftu, o tai palengvina darbą silpnaregiams. Be to, yra nedidelė pelė, pritaikyta vaikiškoms rankoms.

Plačiau apie Keys-U-See vaikams ... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Keys-U-See vaikams
 

6. Jumbo XL II

Tai alternatyvi klaviatūra, skirta žmonėms su specialiaisiais poreikiais.

MyBoard – lc turi didesnius, nei įprasta mygtukus, kuriuos lengva užčiuopti ir paspausti. Raidžių klavišai pažymėti mažosiomis raidėmis. Balsiai, priebalsiai, skyrybos ženklai, funkciniai mygtukai išskirti skirtingomis spalvomis, tad tai yra patogu silpnaregiams bei kitų specialiųjų poreikių turintiems žmonėms.

Plačiau apie Jumbo XL II... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Jumbo XL II
 

7. Helpikeys

Alternatyvi kompiuterio klaviatūra

HelpiKeys - programuojama alternatyvi klaviatūra, naudojama su standartiniais šablonais arba su specialia programa (komplektuojama) individualiai susikurtais klaviatūros ir pelės šablonais. Taip pat kurti ugdymo projektams

Plačiau apie Helpikeys... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Helpikeys
 

8. N-Abler


Alternatyvi pelė n-ABLER. Valdoma vertikaliu mainpuliatoriumi. Turi funkcinius klavišus.Jie leidžia lengvai naršyti internete ir dirbti su objektais ekrane.

N-Abler
 

9. N-Abler Pro

Alternatyvi rutulinė kompiuterio pelė

N-ABLER Pro yra rutulinė kompiuterio pelės, kuria tiksliai kontroliuoti kursorių reikia tik minimalių rankos judesių

Plačiau apie N-Abler Pro... Į viršų

Išdidinti nuotrauką N-Abler Pro
 

10. Rutulinė pelė MaxTrack Pro

Padidinto jautrumo rutulinė pelė MaxTrack Pro

Turi valdymo mygtuką, kuris su spec. valdymo programine įranga leidžia atlikti iki 5 mygtukų funkcijas. USB adapteris, PS/2 jungtis. 100 % suderinama su visomis Windows® versijomis. Užtikrina darbo komfortą ir našumą. Tiksli žymeklio kontrolė. Vilkimo užraktas nelaikant nuspaudus mygtuko

Rutulinė pelė MaxTrack Pro
 

11. KidTrac

Tai alternatyvi kompiuterinė pelė, skirta žmonėms su motorikos sutrikimais.

Naudojant KidTrac, pelės žymeklis yra valdomas rutulio pasukimu, nereikia judinti visos pelės. Ši pelė turi didelius ir ryškius, įprastai kompiuterinei pelei būdingus mygtukus, kurie patogūs žmonėms su judesių sutrikimais. Ant nuožulnaus pelės korpuso patogu laikyti ranką. Siekiant dar didesnio paprastumo, yra galimybė prijungti tris mygtukus/jugiklius, kurie atliks trijų pelės klavišų funkcijas.

Plačiau apie KidTrac... Į viršų

Išdidinti nuotrauką KidTrac
 

12. Kompiuterinės akių pelės komplektas Inclusive EyeGaze Foundation

Akių pelės komplektas darbui su kompiuteriu

Darbui su kompiuteriu kontroliuojant pelės judesius akimis

Plačiau apie Kompiuterinės akių pelės komplektas Inclusive EyeGaze Foundation... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Kompiuterinės akių pelės komplektas Inclusive EyeGaze Foundation
 

13. TrackerPro

Tai alternatyvi kompiuterio valdymo priemonė, skirta tiems, kurie nevaldo rankų ir negali naudotis įprasta pele ir klaviatūra.

TrackerPro yra aukštos rezoliucijos, išmani vaizdo kamera, kuri aptinka ir seka daviklį, tvirtinamą prie akinių, kaktos ar kepurės. Daviklio taško judesiai atitinka pelės judesius ekrane. Taip žmonės, nevaldantys rankų, gali galvos judesiais tiksliai valdyti pelę: piešti, projektuoti grafinius vaizdus ar tiesiog laisvai naudotis kompiuteriu.

Plačiau apie TrackerPro... Į viršų

Išdidinti nuotrauką TrackerPro
 

14. Hitch

Tai priemonė, leidžianti kompiuterį valdyti mygtukais/jungikliais.

Prijungus mygtukus /jungiklius prie Hitch galima atlikti klaviatūrai ar pelei būdingas funkcijas, tokias kaip: judėti įvairiomis kryptimis, enter (įvesti), tarpas, ištrinti, kairysis/ dešinysis pelės klavišas, F3, F5, F7, F8 ir kitas funkcijas. Taip žmonės, negalintys naudotis paprasta klaviatūra ir pele, šia priemone gali valdyti kompiuterį.

Plačiau apie Hitch... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Hitch
 

15. Ergonomiškas porankis Ergo Rest


Skirtas žmonėms, sunkiai valdantiems rankas. Tai paslanki ir ergonomiška atrama žmonėms, kuriems reikia pagalbos valgant, rašant ar dirbant su kompiuterio klaviatūra. Reguliuojamas aukštis ir atramos pado ilgis

Ergonomiškas porankis Ergo Rest

Atgal  Į viršų  Į pradžią