Taktilinės priemonės ir jų gamyba

1. Zyfuse

Tai specialus aparatas, kuriuo ant mikrokapsulinio popieriaus galima pagaminti taktilinius (apčiuopiamus) brėžinius, diagramas ir kt. atvaizdus.

Zyfuse aparatas kaitinimo būdu ant mikrokapsulinio popieriaus esančias linijas, figūras, šešėlius ar kitokius objektus paverčia iškiliais ir jie tampa apčiuopiami neregiams.

Plačiau apie Zyfuse... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Zyfuse
 

2. Zytex2

Tai specialus mikrokapsulinis popierius, ant kurio galima padaryti taktilinius (apčiuopiamus) brėžinius, diagramas, planus ir kt. atvaizdus.

Naudojant specialų Zyfuse kaitinimo aparatą, ant Zytex2 popieriaus esančias linijas, figūras, šešėlius ar kitokius objektus galima paversti iškiliais ir jie tampa apčiuopiami neregiams.

Plačiau apie Zytex2... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Zytex2
 

3. Zymarker

Tai specialus rašiklis, kuriuo ant mikrokapsulinio popieriaus galima pavaizduoti įvairius brėžinius, diagramas bei kt. atvaizdus ir vėliau juos paversti iškiliais (apčiuopiamais).

Naudojant Zyfuse kaitinimo aparatą, su specialiu Zymarker rašikliu ant mikrokapsulinio popieriaus pavaizduotas linijas, figūras, šešėlius ar kitokius objektus galima paversti iškiliais ir jie tampa apčiuopiami neregiams.

Plačiau apie Zymarker... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Zymarker

Atgal  Į viršų  Į pradžią