Brailio rašto priemonės

1. Focus Blue

Tai nešiojama elektroninė priemonė neregiams su Brailio ekranu ir Brailio klaviatūra, skirta įvesti ir skaityti informaciją kompiuteryje brailio raštu.

Informacijos įvedimui Focus Blue turi klaviatūrą su įprastais brailio klavišais, kaip ir mechaninės brailio rašto mašinėlės. Informacijai skaityti yra specialus 40/80 ženklų brailio rašto ekranas (brailio eilutė), kuriame pateikiama visa informacija apie vartotojo darbo kompiuteriu būseną brailio raštu. Sujungus Focus Blue su kompiuteriu belaidžiu Bluetooth ryšiu, galima rašyti, skaityti bei redaguoti failus, brailio raštu skaityti elektronines knygas, programuoti, naudotis spausdintuvu, naršyti internetą

Plačiau apie Focus Blue... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Focus Blue
 

2. Alva BC640/680

Tai nešiojama elektroninė priemonė neregiams, skirta įvesti ir skaityti informaciją brailio raštu.

Alva BC640/680 - tai ypač lengva ir paprastai valdoma brailio rašto priemonė, leidžianti įvesti, išsaugoti informaciją ir skaityti ją brailio raštu. Prijungus Alva BC640/680 prie kompiuterio, įsijungia integruota ekrano skaitymo programa, padedanti pasiekti reikalingus duomenis ar išsiųsti juos kolegai. Įjungus Bluetooth sąsają, galima valdyti ne tik kompiuterį, bet ir mobilųjį telefoną. Tai puikus pagalbininkas klasėje, darbe, namuose ir kelionėje.

Plačiau apie Alva BC640/680... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Alva BC640/680
 

3. TapeQueen

Tai įvairių daiktų ženklinimo brailio raštu priemonė neregiams.

Naudojant specialią brailio lentelę su lipnios etikečių juostos ritinėliu, neregys lengvai gali pasigaminti lipnias etiketes ir jomis paženklinti įvairius daiktus. Plastikinėje juostelėje sparneliu įspausti brailio ar kiti taktiliniai ženklai patogūs skaityti ir yra ilgaamžiai. Paženklinęs vaistų ir maisto pakuotes, buteliukus, kompaktines plokšteles, ant skalbyklės, mikrobangų krosnelės ir kitų prietaisų esančius mygtukus, neregys vėliau juos gali savarankiškai atpažinti.

Plačiau apie TapeQueen... Į viršų

Išdidinti nuotrauką TapeQueen
 

4. EasyLink12

Tai kišeninė elektroninė priemonė neregiams su Brailio ekranu ir Brailio klaviatūra, skirta įvesti ir skaityti informaciją mobiliajame telefone ar kompiuteryje brailio raštu.

EasyLink12 yra maža, lengva priemonė, turinti 6 brailio klavišų klaviatūrą ir 12 ženklų brailio ekraną. Su EasyLink12 galima visiškai valdyti mobilų telefoną ar kompiuterį – rašyti ir skaityti brailio raštu elektroninį paštą, SMS, redaguoti užrašus, tvarkyti adresų knygelę, naršyti internetą ir kt. Tai patogi mobili priemonė, telpanti kiekvieno neregio kišenėje.

Plačiau apie EasyLink12... Į viršų

Išdidinti nuotrauką EasyLink12
 

5. Tatrapoint

Tai klasikinio stiliaus, šešių taškų mechaninė brailio rašomoji mašinėlė.

Tatrapoint siūlo klasikinio stiliaus šešių taškų mechanines brailio rašomąsias mašinėles. Šios mašinėlės pasižymi paprastumu, patikimumu ir tyliu veikimu.

Plačiau apie Tatrapoint... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Tatrapoint
 

6. Jot A Dot

Tai neregiams skirta nešiojama mechaninė brailio rašomoji mašinėlė.

Jot A Dot kišeninė brailio rašomoji mašinėlė pasižymi lengvumu, yra itin maža ir patogi nešioti pakabintą ant kaklo ar rankinėje. Ši rašomoji mašinėlė turi šešių klavišų Perkins klaviatūrą. Su Jot A Dot patogu pasižymėti pastabas verslo susitikime, kelionėje, tvarkant reikalus mieste, su ja lengva gaminti brailio etiketes. Tinka A5 ir A6 formato popierius.

Plačiau apie Jot A Dot... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Jot A Dot
 

7. Next Generation Perkins

Tai naujos kartos mechaninė rašomoji brailio mašinėlė, skirta daug rašantiems brailio raštu.

Naujausias Perkins modelis pasižymi nedideliu svoriu, aptakiu ir kompaktišku dizainu. Mygtukų paspaudimui reikia itin mažai jėgos. Naujajame modelyje rašymo metu keliamas triukšmas labai nedidelis. Ji turi patogią rankeną, kuria mašinėlę galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą. Šis produktas idealiai tinka mokiniams, studentams, norintiems turėti patogią brailio rašymo priemonę.

Plačiau apie Next Generation Perkins... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Next Generation Perkins
 

8. DraftsMan Standad

Tai neregiams skirta piešimo lenta, tinkama naudoti mokymo procese ir laisvalaikiu.

Uždėjus popierių ant DraftsMan piešimo lentos, specialiu įrankiu piešiant formuojami taktiliniai taškai, kuriuos neregys gali paliesti. Joje neregys gali mokytis rašyti savo parašą, piešti žemėlapius, paveikslėlius. Piešiant lengviau išmokti abėcėlę, skaičius bei kitus ženklus. Taip lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, suvokimas.

Plačiau apie DraftsMan Standad... Į viršų

Išdidinti nuotrauką DraftsMan Standad
 

9. Mountbatten Writer Plus

Tai elektroninė brailio rašto mašinėlė, skirta pradinių ir vidurinių klasių neregiams rašyti, skaityti bei spausdinti ant popieriaus brailio raštu.

Mountbatten Writer Plus turi įprastą brailio rašto klaviatūrą ir keletą funkcinių klavišų bei įvedamų simbolių ir komandų įgarsinimą, dėklą popieriui ir mažą LCD ekranėlį. Mokinys, rašydamas brailiu, girdi klavišų paspaudimus ir gali pasitikrinti popieriuje, mokytojas mato rašomą tekstą įprastu raštu ekrane. Mašinėlė gali būti naudojama kaip brailio rašto spausdintuvas, nes informacija saugoma vidinėje atmintyje ir gali būti spausdinama ant popieriaus.

Plačiau apie Mountbatten Writer Plus... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Mountbatten Writer Plus
 

10. Braille Box V4

Tai didelio efektyvumo, kokybiškas Brailio spausdintuvas, skirtas spausdinti didelius medžiagos kiekius.

Brailio spausdintuvas naudingas neregiams, dirbantiems biure, studentams ar daug dokumentų apdorojantiems, namie dirbantiems vartotojams. Didelis spausdinimo greitis: 800 lapų / val. Patikima automatinė popieriaus padavimo sistema talpina net 400 A4 arba A5 formato lapų. Galimybė spausdinti iš abiejų pusių leidžia taupyti popierių. Uždaras korpusas užtikrina tylų veikimą.

Plačiau apie Braille Box V4... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Braille Box V4
 

11. ViewPlus Braille Embosser

Tai namų vartotojams ar mažiems biurams skirtas brailio spausdintuvas.

Nedidelis ViewPlus brailio spausdintuvas skirtas namų vartotojams ar smulkioms įstaigoms. Jis pasižymi aukšta spausdinimo kokybe, didele taktiline raiška. Gali įspausti skirtingo dydžio taškus, kurie leidžia sukurti aiškius taktilinius piešinius, grafikus, lenteles ir kitą mokomąją medžiagą.

Plačiau apie ViewPlus Braille Embosser... Į viršų

Išdidinti nuotrauką ViewPlus Braille Embosser
 

12. Index Everest

Tai A4 formato spausdintuvas, spausdinantis brailio raštu ant abiejų popieriaus lapo pusių.

Index Everest spausdina brailio raštu greitai ir kokybiškai. Spausdintuvu lengva naudotis - visi valdymo mygtukai pažymėti įprastu ir brailio raštu, taip pat kiekvienas mygtuko paspaudimas įgarsinamas balsu. Naudojant kartu su spausdintuvu pateikiamą WinBraille programą, brailio raštu galima spausdinti tiesiai iš įvairių programų pvz, Microsoft Word, Excel, Internet Explorer, Outlook Express ir kt.Todėl spausdintuvu gali patogiai naudotis ir neregiai, ir neturintys regėjimo sutrikimų kompiuterio vartotojai.

Plačiau apie Index Everest... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Index Everest

Atgal  Į viršų  Į pradžią