Buities ir apsitarnavimo priemonės

1. Platon

Tai neregiams ir silpnaregiams skirtas kalbantis mokslinis skaičiuotuvas, turintis reikalingas funkcijas naudoti fizikoje, matematikoje, ekonomikoje.

Šis skaičiuotuvas skirtas neregiams ir silpnaregiams, dirbantiems mokslinį darbą ar susiduriantiems su sudėtingesniu ekonominiu, statistiniu, buhalteriniu skaičiavimu. Skaičiuotuvas turi kėlimo kvadratu, šaknies traukimo, sudėtinių procentų skaičiavimo ir kitų funkcijų, reikalingų fizikoje, statistikoje, matematikoje. Neregiui patogu, kad Platon skaičiuotuvas įgarsina atliekamas funkcijas ir gaunamą rezultatą.

Plačiau apie Platon... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Platon
 

2. Happy Day

Tai kalbančios kūno masės svarstyklės silpnaregiams ir neregiams.

Happy Day kūno masės svarstyklės patogios neregiams, jos balsu pasako svorį, gali pakartoti rezultatą, pasakyti svorio nuokrypį nuo paskutinio svėrimosi. Galima sekti iki trijų skirtingų žmonių svorių pokyčius. Šios svarstyklės turi platų, neslidų paviršių ant kurio patogu užlipti. Didelis 40 mm kontrastingas ekranas patogus silpnaregiams.

Plačiau apie Happy Day... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Happy Day
 

3. Vivienne kalbančios svarstyklės

Tai neregiams ir silpnaregiams skirtos kalbančios virtuvinės svarstyklės su išplėstinėmis funkcijomis, naudingomis kiekvienai šeimininkei.

Šios svarstyklės panašios į Heidi svarstykles, tačiau turi daugiau galimybių. Su Vivienne svarstyklėmis neregys gali ne tik savarankiškai sužinoti produktų svorį, bet ir datą bei laiką. Vivienne svarstyklės turi kalbantį laikmatį, jomis galima matuoti skysčius. Yra patogi skaičių klaviatūra bei didelis ekranas, kuriame rodomi 2,5 cm dydžio skaitmenys.

Plačiau apie Vivienne kalbančios svarstyklės... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Vivienne kalbančios svarstyklės
 

4. Heidi

Kalbančios tikslios virtuvinės svarstyklės neregiams ir silpnaregiams.

Lengvai valdomos, kalbančios elektroninės virtuvės svarstyklės leidžia neregiui ir silpnaregiui savarankiškai sužinoti tikslų maisto ir kitų produktų svorį. Svėrimo ribos: nuo 0 g iki 5 kg.

Plačiau apie Heidi... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Heidi
 

5. Kalbantis foto albumas

Tai mokymo priemonė, skirta specialius poreikius turintiems vaikams bei patogus silpnaregiams ir neregiams.

Albume telpa 24 10 x 15 cm formato paveikslėliai. Kiekvienam paveikslėliui galima priskirti 10 sekundžių trukmės garso pranešimą. Paveikslėlius ir garso įrašus galima keisti neribotai. Priemonė tinka specialių poreikių vaikų ugdymui – vaizdu ir garsu lavinama vaikų kalba, suvokimas, aplinkos pažinimas ir pan.

Plačiau apie Kalbantis foto albumas ... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Kalbantis foto albumas
 

6. Mobile Device Mounting

Nešiojamų prietaisų tvirtinimo priemonės žmonėms su judėjimo negalia.

Norintiems kasdien patogiai naudotis iPod Touch, iPhone, iPad, Ablenet siūlo patogias tvirtinimo priemones. Nešiojamuosius prietaisus galima stabiliai pritvirtinti prie stalo, vežimėlio, lovos, rankos ar kojos.

Plačiau apie Mobile Device Mounting... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Mobile Device Mounting
 

7. Wooffy Batterytester

Tai neregiams skirtas baterijų įkrovimo lygio matuoklis, apie rezultatą pranešantis garsu arba vibracija.

Su Wooffy matuokliu neregiui lengva sužinoti baterijų įkrovimo lygį. Tereikia bateriją pridėti prie atitinkamų kontaktų ir matuoklis garsu arba vibracija praneš baterijos įkrovimo būseną. Wooffy matuoklis yra mažas, paprastas ir patogus, jį lengva nešiotis su savimi.

Plačiau apie Wooffy Batterytester... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Wooffy Batterytester
 

8. Power-Max

Tai kalbantis baterijų įkroviklis, skirtas neregiams ir silpnaregiams.

Su su Power-Max neregiui patogu įkrauti įvairaus tipo baterijas. Kalbantis įkroviklis balsu praneša apie įkrovimo lygį, be to, yra LCD ekranėlis, kuris rodo įkrovimo lygį. Išmanus įkroviklis aptinka baterijas su defektais, automatiškai nustato optimalų įkrovimo laiką, tad baterijų neįmanoma perkrauti. Yra USB lizdas. Vienu metu galima pajungti krautis ir prietaisą su Micro USB pakrovėju. Prietaisas klaba rusų arba kitomis populiariausiomis kalbomis.

Plačiau apie Power-Max... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Power-Max
 

9. Zeitgeist

Tai neregiams ir silpnaregiams skirtas kalbantis laikrodis, turintis daug papildomų naudingų funkcijų.

Zeitgeist - tai ne tik kalbantis laikrodis, tačiau daugiafunkcinė priemonė, galinti pranešti datą, laiką, tuo metu galiojantį zodiako ženklą, mėnulio fazę. Neregys gali naudotis žadintuvu, nustatyti iki 10 priminimų. Taip pat yra laikmatis ir chronometras. Ši priemonė atlieka daug funkcijų, bet pasižymi paprastumu, tad gali sudominti ne tik neregius ir silpnaregius, bet ir vyresnio amžiaus žmones.

Plačiau apie Zeitgeist... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Zeitgeist
 

10. Care Tec rankinis laikrodis

Tai silpnaregiams skirtas rankinis laikrodis

Stilingas, iš nerūdijančio plieno pagamintas rankinis laikrodis tinka vyrams ir moterims. Jis turi silpnaregiams patogų, didelį 40 mm skersmens baltos spalvos ciferblatą, kuriame aiškiai matosi juodi ryškūs skaičiai. Be to, laikrodis nepraleidžia vandens (3 ATM).

Plačiau apie Care Tec rankinis laikrodis... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Care Tec rankinis laikrodis
 

11. Braille Time

Tai neregiams skirtas rankinis taktilinis laikrodis.

Stilingas sidabrinės spalvos vyriškas ir moteriškas laikrodis skirtas neregiams. 35 mm skersmens laikrodžio ciferblatas atsidaro ties šešta valanda ir neregys gali užčiuopti rodyklių padėtį bei taktilines valandų padalas. Care Tec laikrodis tvirtos ir patikimos konstrukcijos, pagamintas iš nerūdijančio plieno.

Plačiau apie Braille Time... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Braille Time
 

12. Sara CE

Tai skaitymo priemonė silpnaregiams ir neregiams, skirta įgarsinanti spausdintą tekstą iš knygos, žurnalo ar kito dokumento.

Neregiams patogu naudoti Sara CE skaitant didelius spausdinto teksto kiekius. Uždėjus ant Sara CE platformos atverstą knygą ar žurnalą, kamera automatiškai nuskenuos ir perskaitys tekstą. Be to, Sara CE gali būti jungiama prie kompiuterio ir naudojama kaip vaizdo didintuvas. Skaitymo procesas itin paprastas ir greitas, tad ši priemonė tiks ir jauniems, ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Plačiau apie Sara CE... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Sara CE
 

13. VoiSec

Tai neregiams skirta trumpų žinučių įrašymo ir perdavimo priemonė.

Tai maža, maždaug 4 cm skersmens, tabletės formos garso įrašymo ir atkūrimo priemonė. Užuot rašius pirkinių sąrašą ar kitą trumpą žinutę brailio raštu, galimą ją savo balsu įrašyti naudojant VoiSec priemonę. Ši priemonė užima nedaug vietos, ją galima priklijuoti prie šaldytuvo, vaistų dėžutės, įsidėti į piniginę.

Plačiau apie VoiSec... Į viršų

Išdidinti nuotrauką VoiSec
 

14. Pen Friend

Tai neregiams skirta garsinė įvairių daiktų ženklinimo ir atpažinimo priemonė.

Naudojant Pen Friend, neregiui patogu ženklinti ir atpažinti vaistų dėžutes, maisto produktų pakuotes, dokumentus, kompaktinius diskus ir kitus kasdien naudojamus daiktus. Tereikia užklijuoti lipduką ir įrašyti garsinę žinutę. Žymekliu palietus lipduką, pasigirs neregio sukurtas tam lipdukui priskirtas įrašas. Pen Friend naudojamas ir kaip mini garso grotuvas, nes vidinėje atmintyje galima saugoti garso failus - muziką ar garsines knygas.

Plačiau apie Pen Friend ... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Pen Friend
 

15. Find one, find all finder (FOFA)

Tai neregiams, silpnaregiams ir regintiesiems skirtas daiktų ieškiklis, kuriuo lengvai surandami ne vietoje padėti daiktai.

Tarp daugybės daiktų pasimetęs neregys ar silpnaregis su FOFA sistema lengvai ras ne vietoje padėtus raktus, akinius, telefoną ar kitą svarbų daiktą. Ieškiklis – tai mažas pultelis su šešių skaitmenų klaviatūra, kuris, siųsdamas radijo signalus, aptinka kitus ieškiklius 10 m atstumu. Raktų ieškiklis prikabinamas prie raktų, o antras ieškiklis - prie mobiliojo telefono. Spustelėjus raktų ieškiklio numerį, telefono ieškiklis ima skleisti garsinį signalą. Pagal šį garsą neregys gali aptikti ieškomą daiktą.

Plačiau apie Find one, find all finder (FOFA)... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Find one, find all finder (FOFA)
 

16. Tape-Queen

Tai įvairių daiktų ženklinimo brailio raštu priemonė neregiams.

Naudojant specialią brailio lentelę su lipnios etikečių juostos ritinėliu, neregys lengvai gali pasigaminti lipnias etiketes ir jomis paženklinti įvairius daiktus. Plastikinėje juostelėje sparneliu įspausti brailio ar kiti taktiliniai ženklai patogūs skaityti ir yra ilgaamžiai. Paženklinęs vaistų ir maisto pakuotes, buteliukus, kompaktines plokšteles, ant skalbyklės, mikrobangų krosnelės ir kitų prietaisų esančius mygtukus, neregys vėliau juos gali savarankiškai atpažinti.

Plačiau apie Tape-Queen... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Tape-Queen
 

17. Phasimax

Tai neregiams skirtas akustinis fazių ieškiklis ir elektros srovės matuoklis.

Tai pieštuko formos akustinis fazių ieškiklis ir elektros srovės matuoklis, leidžiantis neregiui savarankiškai patikrinti fazę rozetėje ir nustatyti tikslią srovės tekėjimo vietą. Ši priemonė skirtingo stiprumo garsu praneša apie tikslią elektros linijos vietą, net jei ji yra sienoje ar grindyse. Saugiai, t.y. neliečiant laidų, elektros srovę galima aptikti ir izoliuotuose kabeliuose arba metalinėse paskirstymo dėžutėse.

Plačiau apie Phasimax... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Phasimax
 

18. Garsiniai žymekliai

Tai daiktų ženklinimo ir atpažinimo garsiniu būdu priemonės neregiams.

Į tokį garsinį žymeklį galima įrašyti iki 20 sekundžių trukmės vieną garso įrašą ir vėliau paspaudus mygtuką jį išklausyti. Įrašymas ir klausymas atliekamas vieno mygtuko paspaudimu, senas įrašas neribotai gali būti pakeistas nauju. Žymekliai nedideli, įvairių formų, turintys magnetą, pakabinimo kilpą ir pan. Juos paprasta ir patogu naudoti namuose pasižymint įvairias maisto dėžutes, stiklainius bei kitus daiktus.

Plačiau apie Garsiniai žymekliai... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Garsiniai žymekliai
 

19. Parašo rėmelis

Tai priemonė neregiams ir silpnaregiams, padedanti šiems žmonėms tiksliai savarankiškai pasirašyti.

Nedidelis, plastikinis rėmelis, viduryje turintis pailgą tuščią langelį, kuriame pridėjus rašiklį, paprasta pasirašyti tiesiai, nenukrypstant nuo eilutės. Naudojant šį rėmelį, galima pasirašyti tiksliai reikiamoje dokumento vietoje. Maža, patogi priemonė praverčia kiekvieną dieną pasirašant įvairius dokumentus.

Plačiau apie Parašo rėmelis... Į viršų

Išdidinti nuotrauką Parašo rėmelis
 

20. A4 / A5 rašymo rėmelis

Tai priemonė neregiams ir silpnaregiams, skirta rašyti ranka įprastu šriftu.

A4 / A5 formato rėmelis padeda neregiams ir silpnaregiams savarankiškai rašyti ranka ant popieriaus. Popieriaus lapas įdedamas į plastikinį rėmelį, atsiveriantį į kelias dalis, ir suspaudžiamas kraštuose. Nuo kairio iki dešinio rėmelio krašto ištemptos guminės virvutės sudaro eilutes, kuriomis braukiant pirštu galima rašyti tiesiai nenukrypstant nuo eilutės.

Plačiau apie A4 / A5 rašymo rėmelis... Į viršų

Išdidinti nuotrauką A4 / A5 rašymo rėmelis

Atgal  Į viršų  Į pradžią