Logotipas UAB „Verslo ir neįgaliųjų vystymo grupė“

Regos, komunikacijos ir sensorikos techninės pagalbos priemonės

+370 686 75580
info@vnvgrupe.lt

I Series

Universalaus dizaino multifukcinis komunikacinis įrenginys I-Series.

I-Series

Universalaus dizaino daugiafunkcinis kalbinis dialoginis įtaisas, komunikatorius

Produkto aprašymas

I-Series kompiuterio valdymo akimis ir kalbinis dialoginis įtaisas, turintis pirmaujančią pasaulyje akių sekimo priemonę. I-Series I-13 ir I-16 (13 ir 16 colių monitoriai) yra specialiai sukurti AAK įrenginiai, leidžiantys žmonėms su negalia bendrauti ir būti nepriklausomiems, gali būti naudojami ir kaip įprasti kompiuteriai. I-Series suteikia nepriklausomybę: galimybę atidaryti duris, įjungti šviesas, atsakyti į telefono skambutį, įjungti ir išjungti įrenginį bei kita – visa tai savo akimis, pirštais ar išoriniu jungikliu.

I-Series yra iš anksto įdiegta AAK (alternatyvios komunikacijos) programinė įranga. Taip pat yra Partner Window™ langas, skirtas gyviems pokalbiams akis į akį. Prietaisai pilnai atsparūs vandeniui, smūgiams.

Kompiuterio valdymas akimis – naujausias akių sekimo įrankis yra pagrįstas daugiau nei 15 metų tyrimais ir bandymais, susijusiais su visų tipų etninėmis grupėmis, negalia, akiniais ir apšvietimo sąlygomis.

Gamintojo integruotos net 9 programos: TD valdymas, TD Snap, Communicator 5, Boardmaker SC, Gaze Viewer, Magic EyeFX ir kt. Operacinė sistema – Windows.