Logotipas UAB „Verslo ir neįgaliųjų vystymo grupė“

Regos, komunikacijos ir sensorikos techninės pagalbos priemonės

+370 686 75580
info@vnvgrupe.lt

PIAF

Tai specialus aparatas, kuriuo ant mikrokapsulinio popieriaus galima pagaminti taktilinius (apčiuopiamus) brėžinius, diagramas ir kt. atvaizdus.

PIAF

Tai specialus aparatas, kuriuo ant mikrokapsulinio popieriaus galima pagaminti taktilinius (apčiuopiamus) brėžinius, diagramas ir kt. atvaizdus.

Produkto aprašymas

PIAF aparatas kaitinimo būdu ant mikrokapsulinio popieriaus esančias linijas, figūras, šešėlius ar kitokius objektus paverčia iškiliais ir jie tampa apčiuopiami neregiams.

Su PIAF aparatu ypatingai paprasta pasigaminti taktilinius atvaizdus! Specialiu PIAF rašikliu ar atspausdinant juoda spalva įprastu spausdintuvu, ant mikrokapsulinio popieriaus lapo galima atvaizduoti įvairias linijas, figūras, schemas, formas ar bet kokius grafinius elementus. Tokį lapą įdėjus į PIAF aparatą ir paspaudus mygtuką, ant popieriaus esančios tamsios vietos iškyla. Pvz., jeigu yra nubraižytas trikampis, trikampio linijos tampa iškiliomis, jeigu yra diagrama, diagramos kreivės tampa iškiliomis. Tokiu būdu paprastai ir greitai galima pasigaminti įvairių taktilinių atvaizdų, tinkamų neregių lavinimui, ugdymui ar tiesiog informacijos perteikimui. Tai gali būti geometrinės figūros, saulė, mėnulis, namas, valstybės žemėlapis, miesto ar universiteto vidaus patalpų planas ir t.t. Specialus mikrokapsulinis įvairių formatų popierius ir PIAF rašiklis parduodami atskirai.